Oferta

Zajmujemy się szeroko rozumianą rehabilitacją oraz dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań ułatwiających życie, naukę i pracę osobom niewidomym i niedowidzącym. Problemy tej grupy osób znamy z autopsji, daje to nam możliwość optymalnego doboru sprzętu do potrzeb klienta. Dobra znajomość rynku i specyfiki tego rodzaju niepełnosprawności to jeden z naszych atutów. Realizujemy programy celowe PFRON i PCPR, jak również zamówienia indywidualne. Ze względu na szeroką gamę produktów i usług, podzieliliśmy naszą ofertę na kilka działów. Możecie się Państwo zapoznać ze szczegółami klikając w łącza poniżej.

  • Oferta sprzętu i oprogramowania

    Odpowiednio dobrany i oprogramowany sprzęt komputerowy oraz różne urządzenia elektroniczne, są niezbędną pomocą w codziennym życiu i rehabilitacji osób niewidomych i niedowidzących. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, łatwiej można pokonać wiele barier wynikających z dysfunkcji wzroku. Oferujemy Państwu szeroki wybór sprzętu i oprogramowania, fachową pomoc w doborze, konfiguracji oraz obsłudze zakupionych urządzeń.

  • Oferta szkoleń komputerowych

    Aby efektywnie wykorzystywać możliwości posiadanego sprzętu, niezbędne jest zdobycie umiejętności posługiwania się nim. Oferujemy Państwu kursy i szkolenia w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania. Realizujemy szkolenia indywidualne w ramach programu "Komputer dla Homera", jak i na zlecenia indywidualne oraz firm i instytucji.